Melegim.Forum.St
Okul Müdürümüzden Mesaj Uyeol10

Join the forum, it's quick and easy

Melegim.Forum.St
Okul Müdürümüzden Mesaj Uyeol10
Melegim.Forum.St
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Okul Müdürümüzden Mesaj

2 posters

Okul Müdürümüzden Mesaj Empty Okul Müdürümüzden Mesaj

Mesaj tarafından Sensizim5841 Paz Eyl. 07, 2008 10:10 pm

Okul Müdürümüzden Mesaj Adsız
Bekir AKMAN
Okul Müdürü
Okulumuzu Çok Seviyoruz
Mezunuyla, öğretmeniyle, öğrencisiyle, velisiyle bizi izleyen takip eden tüm siz değerli İmam – Hatiplileri ve İmam-Hatiplileri takip eden İmam-Hatip sevdalılarını saygıyla sevgiyle selamlıyor, sağlık afiyet ve her dem başarılar diliyorum.
1976 yılında başlayan sevda devam ediyor. Başarılarına her geçen gün yenisini ekleyen okulumuz yüz akı programlarıyla göz doldurmaya devam ediyor.
26.04.2008 günü başlayan ve bir hafta süren okulumuz öğretmen öğrenci veli işbirliğiyle okul yararına tertip edilen 2008 yılı kermesi Pendik gösteri merkezinde gerçekleşti. Halkımızın ilgisi ve katılımı görülmeye değerdi.Emeği geçenlere tümden teşekkür ediyorum.
Hemen arkasından 23 saat sonra 27.04.2008 tarihinde Pendik Yunus Emre Kültür ve Sanat merkezinde yapılan Geleneksel Ezbere Hadis okuma Yarışması organizasyonu ile, katılımı ile, Yarışmacı öğrencilerin performansı ile, ödülleri ile tama tamına mükemmeldi.Aynı şekilde protokol katılımı ve medyanın ilgisi dikkatten uzak değildi.Bu büyük programı gerçekleştiren okul ailemize de teşekkür ediyorum.Pendik İmam-Hatip yaparsa mükemmelini yapar.
Okulumuz bir taraftan alnımızın akıyla geride bıraktığımız halka açık programlarıyla göz doldururken başarılı sonuçlar almaya da devam ediyor.İstanbul 9.bölgesi ezan okuma yarışmasında birinci olarak Türkiye elemesine Muğla Fethiye’de katılacak öğrencimize başarılar diliyorum.
İmam-Hatip Liseleri arasında yapılan Futbol Müsabakalarında Anadolu yakasında en yüksek puan alarak 1.olan okulumuz takımına da Final müsabakalarında başarılar diliyorum.
Daha da önemlisi adil olmayan bir sınav sistemiyle girdiğimiz sınavlarda da öğrencilerimizin başarıları sürüyor.2007 yılı ÖSS de Anadolu İmam-Hatip Lisemiz Pendik’in Lisans ,Ön lisans ve açık öğretim programları dikkate alınarak yapılan % başarı diliminde Pendik’te yine bir numara.Bakmayın çok konuşulduğuna Üniversite de Pendik İHL geçiyor.
Pendik İHL fiziki manada büyümesini sürdürürken başarıların da katlamaya devam ediyor.Kıymetli okuyucular bizleri bu adresten okumaya devam ediniz. Allaha emanet olunuz.

30.04.2008
Bekir AKMAN
Okul Müdürü
Sensizim5841
Sensizim5841
S-E-N-S-İ-Z-İ-M-5-8-4-1

S-E-N-S-İ-Z-İ-M-5-8-4-1

Erkek
Meslek : Webmaster ( Akcan Elektronik )
Ruh Hali : Okul Müdürümüzden Mesaj Yarama10
Başarı Puanı : 212
Rap : 30

Kişi sayfası
Başarı Puanı, Seviye, Güçlülük: Max.3

http://www.melegim.forum.st

Okul Müdürümüzden Mesaj Empty Geri: Okul Müdürümüzden Mesaj

Mesaj tarafından LeLisH Çarş. Eyl. 10, 2008 9:37 pm

Mesajı ıcın okul mudurumuze ve konuyu acan Sensızım adlı arkadasımıza teşekkür ederiz Wink
LeLisH
LeLisH
| aşKın -Ti haLi |
|  aşKın -Ti haLi  |

Kadın
Meslek : öqRen-ci öqRendin mi?
Ruh Hali : Okul Müdürümüzden Mesaj Melek10
Başarı Puanı : 141
Rap : 17

Kişi sayfası
Başarı Puanı, Seviye, Güçlülük:

https://melegim.forum.st