Melegim.Forum.St
pendik ihl Uyeol10

Join the forum, it's quick and easy

Melegim.Forum.St
pendik ihl Uyeol10
Melegim.Forum.St
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pendik ihl

2 posters

pendik ihl Empty pendik ihl

Mesaj tarafından m-R-w Salı Eyl. 09, 2008 4:48 pm

Kadıköy ve Üsküdar İmam Hatip Liselerinden sonra Anadolu yakasında açılan okulumuza olan yoğun ilgiden dolayı , kısa bir zaman içinde 24 derslikli ve içerisinde diğer birimlerinin yanında konferans salonu , kütüphanesi , laboratuarları bulunan merkez bina inşa edilmiştir.

1982-1983 Eğitim-Öğretim yılında ise 22 derslik ve diğer birimlerin bulunduğu Dumankaya Ek Hizmet Binası faaliyete geçirilmiştir. 1989 yılında Pendik'in Kartal ilçesinden ayrılmasıyla okulumuzun adı "Pendik İmam Hatip Lisesi" olmuştur. Anadolu yakasında geniş bir coğrafi alana hitap eden okulumuz; şu anda her biri imam hatip lisesi olan, Tuzla Halil Türkkan İmam Hatip Lisesi ve Samandıra Aziz Bayraktar İmam Hatip Lisesinin açılmasına öncülük etmiştir. 2003-2004 eğitim-öğretim yılından itibaren de kurum bünyesinde Anadolu İmam Hatip Lisesi açılmıştır. Mezun ettiği öğrenciler ile kendisine yüklenen misyonu fazlasıyla yerine getiren okulumuzda; 2004-2005 öğretim yılında 850 öğrenci eğitim görmekte olup 52 personel (idareci-öğretmen ve hizmetli) görev yapmaktadır.

Pendik Anadolu İmam Hatip ve İmam Hatip Lisesinin Anadolu bölümü 2005-2006 Eğitim-Öğretim yılından itibaren Esenyalı'da ki yeni binamızda Pendik Anadolu İmam Hatip ve İmam Hatip Lisesi-Un-Roro Ek Binası adıyla eğitime devam etmektedir.
m-R-w
m-R-w
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye

Kadın
Meslek : öqrencimm yhaa
Ruh Hali : pendik ihl Kustah10
Başarı Puanı : 1
Rap : 1

Kişi sayfası
Başarı Puanı, Seviye, Güçlülük: Max.3

pendik ihl Empty Geri: pendik ihl